Instagram Pinterest Youtube

Álláslehetőség

Kereskedelmi képviselő - Budapest

Feladatok

  • Személyes kapcsolattartás a meglévő viszonteladó partnerekkel Budapest teljes területén
  • Meglévő partnerekkel történő együttműködés megtartása és továbbfejlesztése
  • Új üzleti lehetőségek felkutatása
  • Intenzív partnerlátogatási program megvalósítása, napi jelentéssel
  • Szerződések kidolgozása és elfogadtatása a viszonteladó partnerekkel
  • Értékesítési célok feladatok teljesítése
  • Mintatermékek és marketing anyagok viszonteladóknál történő kihelyezése, ezek folyamatos monitorozása
  • Előadások és prezentációk megtartása szakmai ügyfeleknek
  • Regionális szintű beruházási projektek menedzselése
  • Piaci trendek nyomon követése, vevői visszajelzések összefoglalása
  • Piaci információk folyamatos figyelés, elemzés készítés
  • Cég képviselete szakmai rendezvényeken
  • CRM adatbázis naprakész vezetése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Kereskedelmi területen szerzett legalább 3 éves képviselői tapasztalat (építőipari kereskedelem előny)
  • Hatékony kommunikációs, prezentációs és meggyőző készség
  • Kimagasló kapcsolatteremtő és szervezőkészség, kreativitás
  • Pontos, precíz munkavégzés, jó helyzetfelismerő képesség
  • Magabiztos, cél- és eredményorientált személyiség
  • Önmagára és a munkájára igényes személyiség
  • Ügyfélorientált attitűd
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, minimum 30.000 km gépjármű vezetői gyakorlat
  • Budapesti, Budapest környéki lakcím

A pozíció elnyeréséhez előny

  • Korábbi kereskedelmi pozíció betöltése épületgépész, szaniter vagy építőanyagot forgalmazó importőrnél/gyártónál

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Változatos, felelősségteljes munkakör
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Telefon, laptop, gépkocsi (GPS)
  • Versenyképes jövedelem (alapbér + magas teljesítményarányos havi jutalék + Cafeteria rendszer)

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Amennyiben szívesen csatlakozna csapatunkhoz, küldje el fényképes önéletrajzát a karrier@ravak.hu e-mail címre, melyben kérjük, tüntesse fel telefonos elérhetőségét is!